info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری محله سی متری میقان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری

ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری (ایستگاه اتوبوس) در محله سی متری میقان اراک و خیابان سعادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سی متری میقان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی میلاد نور، میدان فراهان، جایگاه ال پی جی، اغذیه جوان و درمانگاه دامپزشکی مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری اراک

در شهر اراک، محله کوی امام حسین ، ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، سعادت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سعیدپیما قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای 30 متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هنرستان قائم
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس کرمانی
  بلوار سیدالشهدا، بین گلها و کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس لاله 4
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، لاله 4
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه قائم
  بلوار شهید باهنر، ولایت، فردوسی، بین اطلسی 2 و شقایق 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری ندارد.
  neshan logo