info
عکس ایستگاه اتوبوس جاده فراهان
category

ایستگاه اتوبوس جاده فراهان محله سی متری میقان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جاده فراهان

ایستگاه اتوبوس جاده فراهان (ایستگاه اتوبوس) در محله سی متری میقان اراک و خیابان امامزاده محمد عابد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سی متری میقان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه ال پی جی، تعویض روغن صداقت(خزاعی)، تراشکاری اتحاد، فروشگاه لوازم یدکی خودرو پرشین و سوپر مارکت سجاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جاده فراهان اراک

در شهر اراک، محله کوی امام حسین ، ایستگاه اتوبوس جاده فراهان اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امامزاده محمد عابد، بین میدان فراهان و شقایق واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جاده فراهان اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی سعیدپیما را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جاده فراهان اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جاده فراهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم
  قائم، دانش
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
  خیابان مشهد، نرسیده به میدان امام علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت
  بلوار سیدالشهدا، خیابان مشهد، بین محمدی و حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جاده فراهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جاده فراهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جاده فراهان ندارد.
  neshan logo