info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت
category

ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت

ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و بزرگراه امام علی، حاتم آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موبایل پارس، کافه قنادی شکرشکن، داروخانه دکتر منطقی، پیتزا و ساندویچ دوستان و آموزش تعمیرات موبایل اراک دماوند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت اراک است که در محله بیست متری میقان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، حاتم آبادی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قرآن رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها
  خیابان شهدا، بین جلال آل احمد و دژدار
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد 1
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه حصیبی
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس اشکانی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین رضوان و داودی
 • ایستگاه اتوبوس جاده فراهان
  امامزاده محمد عابد، بین میدان فراهان و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت ندارد.
  neshan logo