info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم
category

ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم

ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و بلوار دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، میدان قائم، فروشگاه رفاه، فروشگاه قرمز آبی و پوشاک بانوی خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم اراک است که در محله شهرک هجرت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قائم، دانش بروید. ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس بهنام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوک آلومینیوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جاده فراهان
  امامزاده محمد عابد، بین میدان فراهان و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری
  قائم، سعادت، اتحاد 8
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری رفت
  بلوار شهید آنجفی، بین امامزاده محمد عابد و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، فردوس 4، یاس 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوک آلومینیوم ندارد.
  neshan logo