info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
category

ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری محله کوی امام حسین، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری

ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی امام حسین اراک و خیابان سعادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی امام حسین اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین مهان، پارک قائم آل محمد، تهیه غذای جوجه طلایی، مکانیکی طیبی و فروشگاه شریف اسپرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک است که در محله کوی امام حسین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قائم، سعادت می‌باشد. ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی سعیدپیما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای 30 متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تراشکاری
  بزرگراه امام علی، مشهد، بین مهندس عباسی و مشکانی
 • ایستگاه اتوبوس تراشکاری 1
  بزرگراه امام علی، حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شکوفه 7، تقاطع دوازده متری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری ندارد.
  neshan logo