info
عکس ایستگاه اتوبوس تراشکاری
category

ایستگاه اتوبوس تراشکاری محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تراشکاری

ایستگاه اتوبوس تراشکاری (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و بزرگراه امام علی، مشهد، بین مهندس عباسی و مشکانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موبایل پارس، بانک تجارت، فروشگاه بزرگ فرش ابریشم، کتابخانه قائم آل محمد و مسجد قائم آل محمد (ص) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تراشکاری اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس تراشکاری اراک، شهر اراک، محله بیست متری میقان است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، مشهد، بین مهندس عباسی و مشکانی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس تراشکاری اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همسفر صالح واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تراشکاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، بین فردوس 4 و بهروز شمشیری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سفیر
  قائم، بین سعادت و فردوس 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تراشکاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تراشکاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تراشکاری ندارد.
  neshan logo