info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و بزرگراه امام علی، پژوهش، شکوفه 7، تقاطع دوازده متری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین بوستان هجرت، خودپرداز بانک سپه، نانوایی سنگک، دفتر رسمی ازدواج شماره ۸۳ و طلاق شماره ۱ اراک و دبیرستان هیأت امنایی پسرانه سلمان فارسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک اراک

ایستگاه اتوبوس پارک اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، پژوهش، شکوفه 7، تقاطع دوازده متری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
  قائم، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از بلوار شهید محسن قریشی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید
  بلوار شهید محسن قریشی، نرسیده به بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس اتحاد 8
  بلوار شهید محسن قریشی، سجاد
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرمهدی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo