info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه

ایستگاه اتوبوس چهار راه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آژانس ولایت، قنادی یاس، فروشگاه لبخند، مرغ فروشی دوستان و خانه لوکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس چهار راه اراک است که در محله شهرک آزادگان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شکوفه 7، تقاطع دوازده متری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه ندارد.
  neshan logo