info
عکس ایستگاه اتوبوس وحدت 1
category

ایستگاه اتوبوس وحدت 1 محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وحدت 1

ایستگاه اتوبوس وحدت 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و خیابان محسن قریشی، پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان هجرت، خودپرداز بانک سپه، نانوایی سنگک، مسجد حجت ابن الحسن (ع) و سوپر شیرازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحدت 1 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس وحدت 1 اراک، شهر اراک، محله شهرک آزادگان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس محسن قریشی، پژوهش می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس وحدت 1 اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس وحدت 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحدت 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس غدیر 13
  بلوار شهید رَست
 • ایستگاه اتوبوس شهید آسنجرانی
  بلوار شهید آسنجرانی، بعد از میدان دکتر الهی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست
  بلوار شهید رَست، بین تربیت و غدیر6
 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  قائم، دانش، بین جانبازان دوم و جانبازان یکم
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، فردوس 4، یاس 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحدت 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحدت 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحدت 1 ندارد.
  neshan logo