info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست
category

ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست محله شهرک الغدیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست

ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مجتمع فرهنگی و حسینیه الغدیر، عطاری ساج ، آبان سیستم (خدمات کامپیوتری و موبایل)، تعمیرگاه دوچرخه و فتیرپزی برادران نظری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک جوادیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رَست، بین تربیت و غدیر 6 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهنام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار شهید رست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار شهید رَست، بین امام رضا و احمد حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست ندارد.
  neshan logo