info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی محله شهرک جوادیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک جوادیه اراک و بلوار شهید رَست واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک جوادیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین پلاسکو حمید، سوپر مارکت المپیک، پارک جوادیه، نانوایی سنگکی و بازارچه جوادیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اراک

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اراک در شهر اراک، محله شهرک جوادیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رَست، بین امام رضا و احمد حسینی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس الغدیر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت 5
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم، عدالت 5
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه غدیر
  بلوار قائم مقام فراهانی، نرسیده به میدان امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس عدالت 10
  فخرالدین عراقی دوم، بین عدالت 10 و عماد
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید
  بلوار شهید محسن قریشی، نرسیده به بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس اتحاد 8
  بلوار شهید محسن قریشی، سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo