info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید

ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و بلوار شهید محسن قریشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین قنادی یاس، مرغ فروشی دوستان، فروشگاه لبخند، خانه لوکس و مسجد امام حسن مجتبی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید اراک

در شهر اراک، محله شهرک آزادگان ، ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید محسن قریشی، نرسیده به بلوار قائم مقام فراهانی است. ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه حمید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار حمزه سیدالشهدا، دوازده متری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  بلوار آنجفی، عدالت گستر، فخرالدین عراقی دوم
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه حمید ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید محسن قریشی، نرسیده به بلوار قائم مقام فراهانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo