info
عکس ایستگاه اتوبوس وحدت 5
category

ایستگاه اتوبوس وحدت 5 محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وحدت 5

ایستگاه اتوبوس وحدت 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک حمید اراک و خیابان پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک حمید مکان و همچنین فروشگاه کفش نوروزی، مسجد حجت ابن الحسن (ع)، سپهر کابین ، مشاور املاک امین و ایستگاه اتوبوس وحدت 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحدت 5 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس وحدت 5 اراک، شهر اراک، محله شهرک هجرت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به محسن قریشی، پژوهش بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس وحدت 5 اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس وحدت 5 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحدت 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس غدیر 13
  بلوار شهید رَست
 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رست
  بلوار شهید رَست، بین تربیت و غدیر 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحدت 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحدت 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحدت 5 ندارد.
  neshan logo