info
عکس فروشگاه کفش نوروزی
category

فروشگاه کفش نوروزی محله شهرک هجرت، اراک

فروشگاه کیف و کفش
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه کفش نوروزی

فروشگاه کفش نوروزی (فروشگاه کیف و کفش) در محله شهرک هجرت اراک و خیابان هدایت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حجت ابن الحسن (ع)، پارک آفتاب، لبنیات، اموزشگاه رانندگی و دبیرستان دوره اول آزاده قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کفش نوروزی اراک

فروشگاه کفش نوروزی اراک در شهر اراک، محله شهرک هجرت و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09373167808 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه کفش نوروزی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک هجرت به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه کفش نوروزی اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کفش نوروزی اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فردوس 4 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کفش نوروزی اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه کفش نوروزی اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کفش نوروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کفش نوروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کفش نوروزی ندارد.
location استان مرکزی، اراک، محسن قریشی، عدالت، هدایت
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه کفش نوروزی

شنبه 09:00 تا 21:00
یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
دوشنبه 09:00 تا 21:00
سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
چهارشنبه 09:00 تا 21:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
جمعه 09:00 تا 21:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo