info
عکس مسجد حجت ابن الحسن (ع)
category

مسجد حجت ابن الحسن (ع) محله شهرک هجرت، اراک

مسجد

درباره‌ی مسجد حجت ابن الحسن (ع)

مسجد حجت ابن الحسن (ع) (مسجد) در محله شهرک هجرت اراک و خیابان سعادت ۱۰ واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله شهرک هجرت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کفش نوروزی، پارک آفتاب، نانوایی سنگک، آموزشگاه رانندگی ویهان و دبیرستان دوره اول آزاده قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مسجد حجت ابن الحسن (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  دوست‌شما
  شنبه 19 اسفند ماه 1402

  مسجد حجت بن الحسن عج اراک دارای جوانان با صفا و مسجد پاکیزه 💚🌷


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حجت ابن الحسن (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد امام علی (ع)
  بزرگراه امام علی، رشادت
 • مسجد امام حسین (ع)
  (5.0)
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، نینوا 1، بین ایثار 1 و 2
 • مسجد و حسینیه فاطمه الزهرا (س)
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، محمد محمدی، امیدی
 • مسجد 14 معصوم (ع)
  (5.0)
  بلوار شهید باهنر، ولایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کامپیوتر آفتاب (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حجت ابن الحسن (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حجت ابن الحسن (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حجت ابن الحسن (ع) ندارد.
  neshan logo