info
عکس ایستگاه اتوبوس امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس امام حسین محله شهرک بعثت فاز 1، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام حسین

ایستگاه اتوبوس امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک بعثت فاز 1 اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس استان مرکزی و بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، اداره کل مدیریت درمان و اسناد پزشکی تامین اجتماعی، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان و باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک، شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس امام حسین اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس الغدیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی
  بلوار شهید آسنجرانی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  قائم، فردوس 4، یاس 8
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس میثم 2
  بلوار شهید آنجفی، حبیب الله ذوالفنون، بین میثم 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام حسین ندارد.
  neshan logo