info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی محله شهرک الغدیر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی

ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الغدیر اراک و بلوار شهید آسنجرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الغدیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادگاههای حقوقی و کیفری ، مجتمع مسکونی میثاق بلوک B 2 یا بهار، سوپر مارکت سعید، عطاری ریحان و شهرک الغدیرمجتمع میثاق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی اراک

در شهر اراک، محله شهرک جوادیه ، ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید آسنجرانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس الغدیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای بلوار آسنجرانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار قائم مقام فراهانی، بعد از زاهدی
 • ایستگاه اتوبوس اداره گاز
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت
  بلوار شهید محسن قریشی، حسن یساولی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای بلوار آسنجرانی ندارد.
  neshan logo