info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی محله کوی آزادگان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی

ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آزادگان اراک و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی آزادگان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین نانوایی سنگکی سید، لبنیات محلی غریبی، فروشگاه آکواریوم ردلاین، آژانس گلبرگ و پیرایش آس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی اراک

ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک آزادگان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس الغدیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت 1
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پردیس دو
  قائم، نرسیده به یاس 7
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه 2
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، بین شهدای صنایع و سیدنبی حسینی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس
 • ایستگاه اتوبوس اطلسی
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo