info
عکس ایستگاه اتوبوس اطلسی
category

ایستگاه اتوبوس اطلسی محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اطلسی

ایستگاه اتوبوس اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و بلوار حمزه سیدالشهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین میدان قائم، فروشگاه رفاه، پوشاک بانوی خاص، آرایشی و بهداشتی وصالی و فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اطلسی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس اطلسی اراک است که در محله شهرک آزادگان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اطلسی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اطلسی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین میدان امام حسین و وصال 1
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین 1
  آزادگان، پارک
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری
  قائم، سعادت، اتحاد 8
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین ایثار 3 و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اطلسی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo