info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی
category

ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی

ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی و رستوران دریای نور، شیرینی آپ اراک، سبزیجات آماده زیتون، بیمه البرز و تابلو و تبلیغات اکسیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی اراک، شهر اراک، محله شهرک پردیس 1 است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس شبانه روزی سعیدپیما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطلسی
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس کرمانی
  بلوار سیدالشهدا، بین گلها و کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 4
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
  مشهد، نرسیده به میدان امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی ندارد.
  neshan logo