info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمانی
category

ایستگاه اتوبوس کرمانی محله لعلی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمانی

ایستگاه اتوبوس کرمانی (ایستگاه اتوبوس) در محله لعلی اراک و بلوار سیدالشهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله لعلی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین جایگاه اختصاصی سعیدی، خودپرداز بانک ملت، قیر و ایزوگام کریمی، مسجد سیدالشهدا (ع) و فروشگاه آس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمانی اراک

ایستگاه اتوبوس کرمانی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله لعلی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا، بین گلها و کرمانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرمانی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس محبت قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کرمانی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هیدایت
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد 1
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری
  امام علی، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 6
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، پنجم - شهید شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها
  بلوار آیت الله غفاری، بین قیصری 2 و جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمانی ندارد.
  neshan logo