info
عکس ایستگاه اتوبوس پست بانک
category

ایستگاه اتوبوس پست بانک محله راهزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست بانک

ایستگاه اتوبوس پست بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله راهزان اراک و خیابان آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ و پاساژ قیصری و همچنین تیپاکس شعبه مرکزی، مسجد محمدی، فروشگاه لوازم خانگی شریعت، فتیرپزی راهزانی و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست بانک اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس پست بانک اراک، شهر اراک، محله ادبجو است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پست بانک اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پست بانک اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل اله 2
  پروفسور حسابی، شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای حافظ
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جلال آل احمد، بین حافظ و داودآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد
  جلال آل احمد، بین خیابان شهدا و سرایدار
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد 1
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست بانک ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo