info
عکس ایستگاه اتوبوس شقایق 6
category

ایستگاه اتوبوس شقایق 6 محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شقایق 6

ایستگاه اتوبوس شقایق 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان پنجم - شهید شعبانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکتر قدرت اله پورایمانی، بانک صادرات، فتیرپزی عمو حمید، مسجد طالقانی و داروخانه دکتر زمانی فراهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق 6 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس شقایق 6 اراک، شهر اراک، محله شهرک صنایع است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا، شعبانی، پنجم - شهید شعبانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شقایق 6 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس محبت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق 6 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شقایق 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ طبرسی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین افق و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی
  دانشگاه، فرهنگیان 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، لعلی، میدان لعلی
 • ایستگاه اتوبوس کرمانی
  بلوار سیدالشهدا، بین گلها و کرمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شقایق 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شقایق 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شقایق 6 ندارد.
  neshan logo