info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار کشاورز، دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه صنعتی اراک، برج ارغوان، پیرایش آریایی، نمازخانه و مرکز آمبولانس امداد آرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی اراک

ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، دانشگاه قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دوستان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس میثم 5
  بلوار شهید آنجفی، حبیب الله ذوالفنون، میثم 5
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری
  دانشگاه، نعیمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین تکلو و چشمه 3
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، نسترن 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی ندارد.
  neshan logo