info
عکس ایستگاه اتوبوس هیدایت
category

ایستگاه اتوبوس هیدایت محله شهرک پردیس یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هیدایت

ایستگاه اتوبوس هیدایت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پردیس یک اراک و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پردیس یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین استخر شهرداری، باشگاه های رزمی شهرداری اراک و ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هیدایت اراک

ایستگاه اتوبوس هیدایت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک پردیس 1 پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هیدایت اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هیدایت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هیدایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمانی
  بلوار سیدالشهدا، بین گلها و کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، بین میدان امام حسین و وصال 1
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی
  جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هیدایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هیدایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هیدایت ندارد.
  neshan logo