info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی

ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ورزشی بانوان آنسه، سوپر مارکت گل یاس، مسجد الزهرا (س)، نانوایی لواش و 120 دستگاه پتروشیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله خانه سازی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جواد الائمه می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قیام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع پتروشیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد کرباسی
  بلوار آیت الله غفاری، بین ابراهیم رجایی و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس کلاهدوز
  بلوار آیت الله غفاری، بین کلاهدوز و مروارید
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
  بلوار شهید آنجفی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
  دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس هیدایت
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی ندارد.
  neshan logo