info
عکس سوپر مارکت گل یاس
category

سوپر مارکت گل یاس محله جهرم، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.6
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت گل یاس

سوپر مارکت گل یاس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الزهرا (س)، کلبه سبزیجات آماده سادات، 120 دستگاه پتروشیمی، خودپرداز بانک ملت و دبیرستان متوسطه اول سمیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت گل یاس واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت اشکان
  بلوار آیت الله غفاری، بین مسجد محمدی و آیت الله سعیدی
 • سوپر مارکت شاهین
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین بلوار آیت الله غفاری و محمودیه
 • هایپر صفری
  بلوار آیت الله غفاری، سرداران
 • سوپرمارکت اسد ملکی
  بلوار آیت الله غفاری، قرنی، الیاس محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سمندری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت گل یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت گل یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت گل یاس ندارد.
  neshan logo