info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه

ایستگاه اتوبوس بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود یکی بخر دو تا ببر، سوپر مارکت گل یاس، کلبه سبزیجات آماده سادات، دبستان قرآنی بقیة الله عج و مسجد الزهرا (س) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بنفشه اراک، شهر اراک، محله خانه سازی است. این ایستگاه اتوبوس در جواد الائمه، بین بنفشه و یداله صالحی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بنفشه اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلها را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بنفشه اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پارسا سلیمی پور
  یکشنبه 18 تیر ماه 1402

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی
  بلوار شهید آنجفی، بانو، بین ایثار 2 و انصاف 8
 • ایستگاه اتوبوس مسجد محمودیه
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین تکلو و چشمه 3
 • ایستگاه اتوبوس هیدایت
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه حصیبی
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه ندارد.
  neshan logo