info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار شهید آنجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، نانوایی بربری، مصالح ساختمانی رودبارانی، خودپرداز بانک رفاه کارگران و شبانه روزی کیانفرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید آنجفی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان خوانساری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایثار 1
  خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9
 • ایستگاه اتوبوس داودآبادی
  جواد الائمه، بین علی داودآبادی و عاشق حسینی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پتروشیمی
  جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس نصر 16
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی
  بلوار کشاورز، نرسیده به بلوار کاظمی آشتیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری ندارد.
  neshan logo