info
عکس مصالح ساختمانی رودبارانی
category

مصالح ساختمانی رودبارانی محله قنات ناصری، اراک

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مصالح ساختمانی رودبارانی

مصالح ساختمانی رودبارانی (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله قنات ناصری اراک و بلوار شهید آنجفی، جویبار 5، بین شانقی و جویبار 4 واقع شده است. این مکان یکی از شش مرتبط با صنعت ساختمان در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نانوایی بربری، طرحی نو وخوشمزه لاله زار، شبانه روزی کیانفرد، آرایشگاه عارف و کافه گلد قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده مصالح ساختمانی رودبارانی واقع شده‌اند:

 • مصالح ساختمانی شانقی
  بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار کشاورز
 • فروشگاه قطعات آسانسور آریا
  جواد الائمه، بین قضات و بنفشه
 • مصالح فروشی شانقی
  بلوار شهید آنجفی، شانقی
 • صنایع سنگ صدف
  بلوار شهید آنجفی، جویبار 3
 • لوازم ساختمانی و بهداشتی
  بلوار شهید آنجفی، شانقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسمیت (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مصالح ساختمانی رودبارانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مصالح ساختمانی رودبارانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مصالح ساختمانی رودبارانی ندارد.
  neshan logo