info
عکس بیمارستان آیت الله خوانساری
category

بیمارستان آیت الله خوانساری محله خیابان دانشگاه، اراک

بیمارستان
4.2
10 رای

درباره‌ی بیمارستان آیت الله خوانساری

بیمارستان آیت الله خوانساری (بیمارستان) در محله خیابان دانشگاه اراک و بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طرحی نو وخوشمزه لاله زار، مصالح ساختمانی رودبارانی، خودپرداز بانک رفاه کارگران، شبانه روزی کیانفرد و تعمیرگاه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان آیت الله خوانساری اراک

بیمارستان آیت الله خوانساری اراک در شهر اراک محله مصطفی خمینی، است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان مرکزی، اراک، بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی بروید. {Phone number} شماره تلفن بیمارستان آیت الله خوانساری اراک است که اطلاعات کاملی از این مرکز درمانی در اختیار شما قرار می‌دهد.برای اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان به آدرس portal.arakmu.ac.ir هم مراجعه کنید.

بیمارستان آیت الله خوانساری اراک یکی از مراکز درمانی خوب محله مصطفی خمینی است.در این بیمارستان خدمات مختلفی به بیماران ارائه می‌شود. داروخانه سعیدی فر و داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) داروخانه‌هایی هستند که در اطراف این بیمارستان قرار دارند.بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و بیمارستان قدس نیز در محدوده بیمارستان آیت الله خوانساری اراک قرار دارند.

چطور به بیمارستان آیت الله خوانساری اراک برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان آیت الله خوانساری اراک است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ظفر دوم در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان، شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. در نقشه نشان اطلاعات دقیق این مکان قابل مشاهده است و مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم وجود دارد.

در ادامه، می‌توانید تصاویری از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک را مشاهده کنید. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سریع السیر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان آیت الله خوانساری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان آیت الله خوانساری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان آیت الله خوانساری ندارد.
neshan logo