info
عکس داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان)
category

داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان)

داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) (داروخانه) در محله خیابان دانشگاه اراک و بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از دو داروخانه در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، مصالح ساختمانی رودبارانی، شبانه روزی کیانفرد، خودپرداز بانک رفاه کارگران و باطری سازی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک

داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان مرکزی، اراک، بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی قرار دارد.

داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک یکی از داروخانه‌های خوب محله مصطفی خمینی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک امام رضا، درمانگاه تخصصی ثاراله، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و کلینیک کوثر اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه سعیدی فر اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک نزدیک به ایستگاه اتوبوس نصر 16 است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اراک را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) واقع شده‌اند:

 • داروخانه سعیدی فر
  بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahanzaboli (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی (مخصوص بیمارستان) ندارد.
  neshan logo