info
عکس خودپرداز بانک رفاه کارگران
category

خودپرداز بانک رفاه کارگران محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک رفاه کارگران

خودپرداز بانک رفاه کارگران (خودپرداز) در محله مصطفی خمینی اراک و بزرگراه شهید آنجفی، دانشگاه واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از ده خودپرداز در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، شبانه روزی کیانفرد، گیمنت نیترو، تعمیرگاه و حلیم زندی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک رفاه کارگران واقع شده‌اند:

 • خودپرداز قوامین
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی
 • خودپرداز بانک انصار
  جواد الائمه، بنفشه
 • خودپرداز
  جواد الائمه، بین شقایق و حیدری
 • خودپرداز بانک ملل
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین نصر 8 و 10
 • خودپرداز سینا
  افتخار، نصر 4، پیوند
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کمیلی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک رفاه کارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک رفاه کارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک رفاه کارگران ندارد.
  neshan logo