info
عکس ایستگاه اتوبوس ایثار 1
category

ایستگاه اتوبوس ایثار 1 محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایثار 1

ایستگاه اتوبوس ایثار 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان بانوان و کافه ژکوند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایثار 1 اراک

در شهر اراک، محله مصطفی خمینی ، ایستگاه اتوبوس ایثار 1 اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ایثار 1 اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مسافرتی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایثار 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایثار 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
  بلوار شهید آنجفی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی
  بلوار کشاورز، نرسیده به بلوار کاظمی آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1
  بزرگراه شهید آنجفی، بین جویبار 5 و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار، قیام
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بلوار کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایثار 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایثار 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایثار 1 ندارد.
  neshan logo