info
عکس ایستگاه اتوبوس موتور آب
category

ایستگاه اتوبوس موتور آب محله معلم - امیریه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موتور آب

ایستگاه اتوبوس موتور آب (ایستگاه اتوبوس) در محله معلم - امیریه اراک و خیابان عدالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله معلم - امیریه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین آموزشگاه خیاطی نیکا، کافه وزرا، سالن زیبایی نگین آرا، ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت و لاستیک محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتور آب اراک

ایستگاه اتوبوس موتور آب اراک در شهر اراک، محله شهرک معلم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس موتور آب اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موتور آب اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موتور آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس
  بلوار قدس
 • ایستگاه اتوبوس نصر 12
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس نصر 16
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس نصر ششم
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین نصر 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس ایثار 1
  خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موتور آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موتور آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موتور آب ندارد.
  neshan logo