info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت
category

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بلوار کاظمی آشتیانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین الکتریکی نور حافظیه ، نانوایی لواشی، تهیه غذای بلوط، کافه وزرا و ایستگاه اتوبوس موتور آب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله حافظیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کاظمی آشتیانی، بین بلوار وحدت و شقایق است. ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار وحدت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصر 12
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس نصر 16
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان
  بلوار شهدای دولت، باران، جوانه
 • ایستگاه اتوبوس نصر ششم
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین نصر 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت ندارد.
  neshan logo