info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان محله امین، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان

ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان (ایستگاه اتوبوس) در محله امین اراک و خیابان جوانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله امین اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان علامه حلی دوره اول ناحیه 1، بوستان امین، نانوایی سنگکی، خودپرداز بانک کشاورزی و پیرایش ۲۰۲۰ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان اراک است که در محله شهرک امین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهدای دولت، باران، جوانه است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرتو قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نارنجستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت
  بلوار کاظمی آشتیانی، بین بلوار وحدت و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نارنجستان ندارد.
  neshan logo