info
عکس ایستگاه اتوبوس نصر ششم
category

ایستگاه اتوبوس نصر ششم محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نصر ششم

ایستگاه اتوبوس نصر ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و خیابان ظفر ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران الماس، کیک و کلوچه آرامش، آشپزخانه اسکندری، فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت و لوازم ساختمانی و بهداشتی شجری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصر ششم اراک

ایستگاه اتوبوس نصر ششم اراک در شهر اراک، محله قنات ناصری و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین نصر 4 و 6 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نصر ششم اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید اژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نصر ششم اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نصر ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بشارت 12
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت
  بلوار کاظمی آشتیانی، بین بلوار وحدت و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس انبار جهاد
  بلوار کشاورز، علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس پارک شقایق
  دانشگاه، احسان 9
 • ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2
  بلوار حافظیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصر ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصر ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصر ششم ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین نصر 4 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo