info
عکس فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت
category

فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت محله قنات ناصری، اراک

فروشگاه لباس
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت

فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت (فروشگاه لباس) در محله قنات ناصری اراک و خیابان افتخار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم التحریر سالار، سوپر مارکت پرستو، ارزانسرای بابانوئل، مکانیکی مجتبی و بوتان سادات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک

فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک در شهر اراک، محله قنات ناصری، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 08633689123 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله قنات ناصری است.

چطور به فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس موتور آب قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اراک دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ادمین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک ارزانسرای ملت ندارد.
neshan logo