info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
category

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، رستوران الماس، نان فانتزی باقری، آشپزخانه اسکندری و نمایندگی کویر موتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اراک

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله قنات ناصری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین اژانس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ گاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی
  بلوار شهید آنجفی، بانو، بین ایثار 2 و انصاف 8
 • ایستگاه اتوبوس ایثار 1
  خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای
  بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ گاز ندارد.
  neshan logo