info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای

ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد استان مرکزی، فروشگاه مواد غذایی قاسمی، کافی شاپ جگوار، میوه فروشی بخشایش و کافی نت دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای اراک

در شهر اراک، محله قنات ناصری ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پرتو قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه فنی حرفه ای واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مسکن
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین میدان مسکن و جوانه 5
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس نصر 16
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای ندارد.
  neshan logo