info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو محله الهیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو

ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه اراک و خیابان جوانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین پارس مسکن الوند، پارک الهیه، فروشگاه شادی، فروشگاه سنجاب و مجتمع پرستو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو اراک است که در محله شهرک امین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 4 و 6 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس الهیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع پرستو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، سخاوت 9
 • ایستگاه دوم
  بزرگراه امام علی، الهیه، امیر 2، بین امیر 1 و شهامت
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای
  بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 4 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo