info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و خیابان دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین طرحی نو وخوشمزه لاله زار، شبانه روزی کیانفرد، خودپرداز بانک رفاه کارگران، گیمنت نیترو و حلیم زندی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان اراک

در شهر اراک، محله خانه سازی ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18 است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی
  بلوار کشاورز، نرسیده به بلوار کاظمی آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس ظفر دوم
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین چشمه 9 و نصر 18
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین محمدرضا علیزاده و آبان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین میدان شاهد و دهم
 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1
  دانشگاه، غلامعباس سلیمانی، یادگار امام، بین طالبی و رستگاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo