info
عکس ایستگاه اتوبوس داودآبادی
category

ایستگاه اتوبوس داودآبادی محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داودآبادی

ایستگاه اتوبوس داودآبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ورزشی بانوان آنسه، سوپر مارکت گل یاس، مسجد الزهرا (س)، نانوایی لواش و 120 دستگاه پتروشیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داودآبادی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس داودآبادی اراک، شهر اراک، محله شهرک صنایع است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جواد الائمه، بین علی داودآبادی و عاشق حسینی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس داودآبادی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قیام واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داودآبادی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داودآبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1
  بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
  دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
  بلوار شهید آنجفی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد کرباسی
  بلوار آیت الله غفاری، بین ابراهیم رجایی و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس کلاهدوز
  بلوار آیت الله غفاری، بین کلاهدوز و مروارید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داودآبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داودآبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داودآبادی ندارد.
  neshan logo