info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار سیدالشهدا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین هاستینو، رستوران پاییزان، طباخی و کله پزی آزادی، فروشگاه موتورسیکلت احمد مهراد و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اراک

در شهر اراک، محله شهرک پردیس 1 ، ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همسفر صالح قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادی 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داودآبادی
  جواد الائمه، بین علی داودآبادی و عاشق حسینی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
  امام علی، حاتم آبادی، بین آتش نشانی و قربان حسینیه فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی
  ادبجو، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای حافظ
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس باران2
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 ندارد.
  neshan logo