info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
category

ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری

ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و خیابان حاتم آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی میلاد نور، میدان فراهان، بانک تجارت، فروشگاه بزرگ فرش ابریشم و کتابخانه قائم آل محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک

ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک پردیس 1 پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، حاتم آبادی، بین آتش نشانی و قربان حسینیه فراهانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی سعیدپیما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای 30 متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه حصیبی
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1
  بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خیبر
  داوران، بین نجاتی و چهار راه خیبر
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  خیابان مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 1
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، شقایق 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، امام علی، حاتم آبادی، بین آتش نشانی و قربان حسینیه فراهانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo