info
عکس ایستگاه اتوبوس شقایق 1
category

ایستگاه اتوبوس شقایق 1 محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شقایق 1

ایستگاه اتوبوس شقایق 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان شقایق ۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین پارک قائم آل محمد، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر مرکزی، خودپرداز بانک قوامین، الکتریکی فردوسی و خدمات جوش پلاستیک سپرسازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق 1 اراک

ایستگاه اتوبوس شقایق 1 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله کوی امام حسین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قائم، شهید وحیدرضا رسولی، شقایق 3 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شقایق 1 اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهنام قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شقایق 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شقایق 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، دانش
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 5
  محسن قریشی، پژوهش، بلوار حمزه سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان
  مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان رفت
  خیابان مشهد، بین آتش نشانی و میدان فراهان
 • ایستگاه اتوبوس انتهای 30 متری
  امام علی، حاتم آبادی، بین آتش نشانی و قربان حسینیه فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شقایق 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شقایق 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شقایق 1 ندارد.
  neshan logo