info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت محله شهرک هجرت، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت

ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک هجرت اراک و خیابان بهادری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک هجرت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعویض روغنی هجرت، لوازم خانگی مهدی، سوپر مارکت مادر، پوشاک بهاران و کانال سازی محسن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت اراک

ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک هجرت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید باهنر، بهادری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهنام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق 1
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، شقایق 3
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بهار
  بلوار شهید محسن قریشی، حسین یساولی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان متانت
  بلوار شهید محسن قریشی، حسن یساولی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای وهب
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان قائم
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت ندارد.
  neshan logo