info
عکس لوازم خانگی مهدی
category

لوازم خانگی مهدی محله شهرک هجرت، اراک

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی مهدی

لوازم خانگی مهدی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرک هجرت اراک و میدان ایثار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعویض روغنی هجرت، پوشاک بهاران، سوپر مارکت بهاران، ایستگاه اتوبوس مدرسه هجرت و لنت کوبی ملکی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک

برای رفتن به فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک باید به شهر اراک، محله شهرک هجرت و بروید. فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک هجرت است. لوازم خانگی رحیمی، تصفیه آب خانگی علیخانی و فروشگاه پرهام فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه بهار قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لوازم خانگی مهدی اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی مهدی واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی رحیمی
  بزرگراه امام علی، رشادت، بین رشادت 9 و میدان آرامش
 • تصفیه آب خانگی علیخانی
  بزرگراه امام علی، پژوهش
 • فروشگاه پرهام
  (4.0)
  قائم، هجده متری، بین یاس 1 و 3
 • فروشگاه خانه مجلل
  (4.3)
  بلوار شهید محسن قریشی، وحدت، صادق منش، بین نسترن 5 و میدان دکتر خزائلی
 • فروشگاه جورواجور قربانی
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، رشادت، بین میدان آرامش و رشادت 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی مهدی ندارد.
  neshan logo