info
عکس پوشاک بهاران
category

پوشاک بهاران محله شهرک هجرت، اراک

فروشگاه لباس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک بهاران

پوشاک بهاران (فروشگاه لباس) در محله شهرک هجرت اراک و میدان ایثار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعویض روغنی هجرت، لوازم خانگی مهدی، سوپر مارکت بهاران، لنت کوبی ملکی و دبیرستان هیئت امنایی سلمان فارسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک بهاران اراک

فروشگاه پوشاک بهاران اراک در شهر اراک، محله شهرک هجرت، واقع شده است. فروشگاه پوشاک بهاران اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک هجرت به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک چهارفصل، پوشاک روژان و تولید و پخش رویال در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک بهاران اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک بهاران اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه بهار قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک بهاران اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک بهاران اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک بهاران واقع شده‌اند:

 • پوشاک چهارفصل
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • پوشاک روژان
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی
 • تولید و پخش رویال
  (3.0)
  بلوار شهید باهنر، ولایت
 • پوشاک بانوی خاص
  (4.0)
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بلوار حمزه سیدالشهدا، بین شهید وحیدرضا رسولی و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک بهاران ندارد.
  neshan logo